Horaarastroloogia põhineb lihtsatel alustel. Inimesel tekib küsimus ning astroloog koostab küsimuse hetkele astroloogilise kaardi. Võttes aluseks küsimuse aja ning koha. Loodud kaarti tõlgendab astroloog vastavalt esitatud küsimusele. Võttes aluseks planeedid, majad, aspektid ja märgid mis kõik kirjeldavad küsimust ja olukorda milles küsija on. Horaarastroloogia abil on võimalik vastata konkreetsetele küsimustele nagu näiteks “Kas ma peaksi ostma selle korteri?”, “Kas ma peaksin töökohta vahetama?”, “Kus asub minu kadunud rahakott?” jne.
Traditsioonilise sünnikaardi alusel on keeruline vastata sellistele küsimustele kuid horaarastroloogia abil on võimalik aru saada millises olukorras küsija on ning millised saavad olema edasised sündmused ning lõpptulemus antud teemal.

Kursusel õpime:
kuidas leida küsimustele vastuseid,
kuidas leida kadunud esemeid
ja teisi ainulaadseid nippe.

Osalejad ei pea olema varem astroloogiat põhjalikult õppinud, piisab huvist ennast astroloogia abil aidata.

Meie tunnid toimuvad online klassiruumis mis on väga mugav ja aega säästev. Tunnis olles näed mida tahvilie kirjutatakse ning kuuled samal ajal mida räägitakse. Lisaks näed ja kuuled teisi klassiruumis olijaid. Sul on võimalus suhelda nii otse kui privaatselt klassikaaslastega ning jääda ka peale tundi teistega lobisema. Nii on võimalus leida uusi huvitavaid tuttavaid. Kuna kõik tunnid lindistatakse siis tundi hilinedes, varem lahkudes või hoopis mitte osaledes on võimalus tundi järele vaadata. Ka siis kui osalesid tunnis saad hiljem järelevaadates oma mälu värskendada kasvõi mitu korda.

Lektor: Karin Rehkalt – Eesti Astroloogide liidu liige
Kestvus 10 nädalat, igal nädalal 1 tund.
Kursusega alustame 13. septembril 2017 kell 19:00.
Osalustasu 135 eurot.

Täiendava info saamiseks võta ühendust:
Tel: 5067976 või karin.rehkalt@gmail.com