Elurajal seiklemine nõuab tihti vaeva ja aega. Vahel on meil valida lausa mitu erinevat rada ja on oluline, et teelahkmel teeksime parima valiku. Selleks, et tundmatul teel sujuvalt kulgeda on hea omada väikest spikrit. Astroloogia on üks võimalustest oma valikuid tõlgendada. Näha, milliseid radu tuleb meil läbida, selleks, et jõuaksime oma soovitud eesmärgini.

Astroloogia kursus edasijõudnutele ongi ülimalt põnev spikri koostamise õpetus.

    • Õpime peamisi sünnikaardi näitajaid tõlgendama
    • Õpime erinevaid prognoosi meetodeid kasutama (transiidid, progressioonid, SolarArc, Päikese tagasituleku kaart) ning seeläbi nägema eesootavaid võimalusi ja valikuid.
    • Vaatame kuidas kõik need meetodid ja teadmised ühendada ning läbi viia astroloogilist iterpretatsiooni.

Kursus sobib kõigile kellel on astroloogiast algteadmised olemas ning kes soovib uurida sünnikaardi ja aja omavahelist suhet.

Meie tunnid toimuvad online klassiruumis mis on väga mugav ja lihtne. Kuna kõik tunnid salvestatakse siis tundi hilinedes, varem lahkudes või hoopis mitte osaledes on võimalus tundi hiljem järele vaadata. Õpilastel on kursuse salvestustele aegumatu juurdepääs.


Lektor: Karin Rehkalt – Eesti Astroloogide liidu liige

Kestvus 10 nädalat, 1 tund nädalas.
Kursusega alustame kolmapäeval, 7. märtsil 2018 kell 19:00.

Kursuse maksumus 160 eurot.

Täiendava info saamiseks võta ühendust:
Tel: 5067976 või astrology@openit.ee


NB! Kõigi vähemalt ühele koolitusele registreerunute vahel loosime välja kolm 1,5 tunnist astroloogilist nõustamist, väärtusega 50 eurot.


Registreerumine edasijõudnute online kursusele on selleks korraks lõppenud.