Milline riik/linn sobib mulle kõige enam? Selle konsultatsiooni käigus selgitame välja kõige optimaalsemad piirkonnad raha, tervise, töö, karjääri, armastuse, õppimise või puhkuse jaoks. Inimese sünnikaart muutub kui muuta geograafilist asukohta, seetõttu muutuvad ka inimese potensiaalsed võimalused kui liigutakse teise linna või riiki.

Kui soovid relokeeruda teise riiki või otsid äripartnerit välismaalt või soovid asuda õppima teise riiki, siis saab astroloog aidata Sul leida parima võimaliku asukoha.

Selleks, et leida parim sobilik asukoht vajab astroloog täpset sünnikaarti koos täpse kellaajaga. Kui kellaaeg pole teada, saab teha arhiivi järelpärimise ning astroloog saab teha sünniaja rektifitseerimise (küsi täpsemat infot astroloogilt).

 

 

Konsultasioon toimub GoToMeeting turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Lingile vajutades pääsed konsultasioonikeskkonda. Sa ei vaja kontot ega registreeringut antud keskkonnas, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik.

 

Hind ja kestvus:

Maksumus: 50 eurot
Kestvus: 1,5 tundi

 

Broneeri aeg SIIT

 

Loading...